Salonumuz tamamen hijyenik koşularda olup sınırlı sayıda abone kabul etmektedir
İLETİŞİM
Bizimle tanışmak için salonumuza davetlisiniz
Pancarlı mah Necmi bayram cad 47 numara Şehitkamil/Gaziantep
Bölgesel İncelme
HİZMETLERİMİZ
Bölgesel İncelme

Lenf drenaj:selülit uygulaması dışında çeşitli sebeplerle vücutta biriken ödemin dışarıya atılmasını sağlayarak bağışıklık sisteminin ve diğer bazı organ sistemlerinin çalışmasını düzenler, özellikle varis giderilmesinde de kullanılır.

Pasif jimnastik:çalışmayan kasların radyo dalgaları ile hareketlenmesini sağlıyor. 

G5:ritmik bir masaj aleti olan özel bir cihaz yardımıyla uygulanır. Hızlı titreşimler aracılığı ile sıkılaşma sağlayan cihazdır.

Lipones(ultrasonik zayıflama):cilt altındaki yağ hücrelerini parçalayarak bölgesel fazlalıklar ve selülitlerin giderilmesi için ultrasonik ses dalgalarını kullanan ameliyatsız bir vücut şekillendirme işlemidir.

Andumedic 3 pro: başta zayıflama olmak üzere bedende birçok faydaya sahip, kızılötesi ışınlar ve mekanik titreşimlerle çalışan bir cihazdır.

Lazer lipoliz: yağ dokusunun yoğun olduğu bölgelere uygulanır. Yağ hücresinin zarına doğrudan uygulanan diod lazer ışığı hücre zarını parçalar ve yağların dışarıya atılmasını sağlar.

Magic crush:Ses dalgaları ile uygulanan yöntemlerden birisi olan magic crush daha öncekilerden farklı olarak frekansı çok yüksek olan yani oldukça etkili bir yöntemdir. Uygulama sırasındaki ses dalgaları o denli etkili ki kısa sürede yağ yakımı ve metabolizma hızlanıyor.